Kompletní instalatérské práce
nejen pro Plzeň a okolí

Topení, Plzeň a okolí

 

Zajišťujeme kompletní montáže topení, ať už stěnového nebo podlahového, a to jak z plastu, tak z mědi. Spolupracujeme také na instalacích topného systému ve spojení s tepelnými čerpadly.

 

Topení

 

Doba, kdy bylo pro zajištění pokojové teploty v domě nutné pravidelně přikládat do kotlů různá tuhá paliva pomalu odchází. Dnešní technologie již nabízí moderní způsoby vytápění. Topení se tak stává pro mnohé jen koníčkem. Revolučním krokem ekologičtějšího topení jsou bezesporu elektrokotle, které využívá stále více domácností. Velmi často pak také v kombinaci s tepelnými čerpadly, které pak mohou velmi výrazně uspořit náklady na vytápění.

 

Radiátory byly a stále jsou nedílnou součástí bydlení. V době moderního topení však přichází výrobci s novým designem a využitím. Oblíbeným způsobem vytápění jsou koupelnové radiátory, tzv. žebříky, které mohou sloužit jako vhodný doplněk do koupelny. V rodinných domech pak často radiátory nahrazuje podlahové topení.

 

Podlahové topení se sice lépe plánuje v novostavbách, jeho instalaci lze ale zahrnout i do rekonstrukce staršího bytu. Je možné vybírat ze dvou druhů podlahového topení, tedy buď teplovodní, nebo elektrické.

 

Provádíme instalace všech typů topení, včetně doprovodných prací. V případě zájmu, nás neváhejte kontakovat. Po osobním setkání na místě obdržíte cenovou nabídku na instalace dle Vašich potřeb a představ.

 

Otakar Vojáček

Božkovské náměstí 1

326 00 Plzeň

 

tel: +420 602 406 842

tel: +420 377 455 114

 

email: OtakarVojacek@seznam.cz

web: www.OtakarVojacek.cz
Kontaktujte nás:

Jméno:
Email:

Vepište číslici třináct: